Üç yıl önce, MSguncel.com ve sosyal medya hesaplarımızla başladığımız bu anlamlı yolculukta, sizlerle birlikte büyüdük. Bu süre zarfında, Instagram’da neredeyse 8000 takipçiye ulaşmanın yanı sıra web sitemizi sadece bu sene 60.000’den fazla kişi ziyaret etti ve 150.000’in üzerinde görüntülemeye ulaştık. Bu, sadece sayısal bir başarı değil; aynı zamanda bir topluluk oluşturmanın, birlik olmanın ve birbirimize destek olmanın bir ifadesidir. Sayfamızı takip ettiğiniz, sorular sorduğunuz ve deneyimlerinizi paylaştığınız için hepinize kalpten teşekkür ediyorum.

MSgüncel, benim için bir tutku ve sizinle olan bağlantımızın bir ifadesi haline geldi. Açıkçası zaman zaman çok yoruldum. Tam zamanlı çalışıyor olmak ve bunun yanı sıra gün geçtikçe büyüyen sayfamıza zaman ayırmak kolay olmayabiliyor. Ancak, sizlerden aldığım destek mesajları bana her zaman güç verdi ve neden böyle bir sayfayı kurduğumu tekrar bana hatırlattı.

Elbette bu başarıda emeği geçen birçok kişi var. Sayfamızı ve bizi destekleyen çok değerli doktorlarımızın katkılarına ayrıca vurgu yapmak istiyorum. Onların koşulsuz desteği, rehberlikleri ve bilgi sahibi olmadığım konularda sağladıkları yardımlar, bugün burada olmamızda önemli bir rol oynuyor. Ayrıca hemşirelerimize, fizyoterapistlerimize, psikologlarımıza ve açıkcası iletişimde olduğum herkese çok teşekkür ederim.

Ve en özel teşekkürü, siz değerli takipçilerimize sunmak istiyorum. Siz olmadan bu sayfanın hiçbir anlamı olmazdı. Her biriniz, bu topluluğun değerli bir parçası, güçlü bir destek ve paylaşımlarımızın anlamını taşıyan kişilersiniz. İlerleyen yıllarda, birlikte daha nice başarılar elde etmek, canlı yayınlarda buluşmak ve gerek toplantılarda, gerek MS kamplarında yüz yüze görüşmek dileğiyle.

Nice yıllarımız olsunl 🎉

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün benim için çok anlamlı olan bir sözünü paylaşmak istiyorum:
“Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.”

Sevgiyle, umutla kalın ve “Ne haliniz varsa gülüMSeyin!”.

Bağlantıyı kopyala